• Jenis Tulisan
  • increase normal decrease    
  • black red green blue    
  • green blue purple
  • en  English
Selamat Datang, AWAM    |    Daftar    |    Log Masuk     |     Panduan Pantas

Direktori Kaunselor

Set Semula
NoNamaAlamat EmelNo TelefonLokasi
1 Dr. Sarada Devi A/P R. Subramaniamsarada@lppkn.gov.my03-26137555Ibu Pejabat LPPKN
2Asmar Ahmadasmar@lppkn.gov.my04-9761272Pusat Keluarga LPPKN Negeri Perlis
3Badrizawati Mohd Zakibadrizawati@lppkn.gov.my04-7325011Pejabat LPPKN Kedah
4Dr. Salmi Jalina Jalil salmi@lppkn.gov.my07-5599212Pusat Keluarga LPPKN Johor
5Haslinda Hassanhaslindahassan@lppkn.gov.my09-7471848Pejabat LPPKN Kelantan
6Lee Yinleeyin@lppkn.gov.my07-5599212Pusat Keluarga LPPKN Johor
7Logarani A/P Mathivananrani@lppkn.gov.my05-2410842Pejabat LPPKN Perak
8Loo Saw Moay (Katherine)smloo@lppkn.gov.my03-26137555Ibu Pejabat LPPKN
9Md Noh Saimanmdnoh@lppkn.gov.my03-26137555Ibu Pejabat LPPKN
10Nadia Amiza Suhailinadia.amiza@lppkn.gov.my082-411036Pejabat LPPKN Sarawak